Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Порівняльна характеристика металокерамічних коронок і коронок з безметалевої кераміки

Вибір штучних коронок займає одне з актуальних проблем в стоматології. Захворювання зубів і тканин пародонта охоплюють все більш молоді вікові групи населення.
Метою даної роботи є порівняння металокерамічних коронок і коронок з безметалевої кераміки.
На підставі даних літературного огляду проводилося вивчення властивостей металокерамічних коронок і коронок з безметалевої кераміки на основі діоксиду цирконію.


Порівняльна характеристика
:

Порівняльна характеристика металокерамічних коронок і коронок з безметалевої керамікиДовговічність і міцність: Обидва види коронок довговічні і міцні, так само мають однаковий термін служби близько 8-10 років. При відколах безметалеву коронку на відміну від металокерамічної легко відреставрувати, так як її конструкція не має металевого каркаса і тому незначні пошкодження будуть непомітні на ній.

Естетика: Металокерамічні коронки мають задовільні візуальні якості, а коронки на основі діоксиду цирконію, не маючи каркаса з металу, прекрасно імітують структуру, колір і блиск натуральних зубів. Тому з їх допомогою можна не тільки відновити зруйнований зуб і повернути його функцію, а й зробити це природно і гарно.Порівняльна характеристика металокерамічних коронок і коронок з безметалевої кераміки

Догляд: металокерамічні коронки вимагають полірування при проведенні професійного чищення зубів, тоді як догляд за безметалевою керамікою простий як за природними зубами.

Безпека: коронки на основі діоксиду цирконію, не маючи металу в своєму складі, не викликають алергічних реакцій і металевого присмаку у роті.

Висновок: Металокерамічні коронки в даний час завоювали перше місце в ортопедичній стоматології, але виходячи з усіх достоїнств коронок з діоксиду цирконію, вони вже широко впроваджуються в практичну медицину і за ними майбутнє.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами