Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Про нас

Стоматологічна клініка - Санторіні

Вас вітає стоматологічна клініка Санторіні! Ми прикладаємо усі наші зусилля для того, щоб зробити Ваше лікування схожим на відпочинок.

Стоматологічна клініка "Санторіні" пропонує комплексний підхід до лікування, що включає в себе профілактичну, терапевтичну, ортопедичну та хірургічну стоматологію і широкий спектр діагностичних можливостей. В лікуванні використовуються тільки якісні сертифіковані матеріали та сучасне обладнання. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний підхід лікування у зручний час та гарантійне обслуговування. Усі лікарі та асистенти нашої клініки вмотивовані, професійні й освічені, вони вирішують складні клінічні завдання успішно та із задоволенням. Наші стоматологи, що відновлюють жувальну функцію пацієнта і дарують йому можливість знову гарно виглядати та щасливо посміхатися, самі відчувають радість та задоволення від проведеної роботи. Технічний прогрес дозволяє нашим талановитим лікарям сповна реалізувати свій потенціал як лікаря так і художника, виконуючи роботу будь-якої складності.

Стоматологічна клініка - Санторіні

Наша молода команда відвідує багато семінарів, конференцій та галузевих виставок, де знаходиться у контакті з професіоналами різних стоматологічних профілів.

Для вирішення проблем зі здоров'ям ротової порожнини використовуються новітні технології, в тому числі встановлення імплантатів, протезування складними конструкціями, безметалевими коронками, CAD- CAM система.

В клініці використовується нове обладнання, в тому числі радіовізиограф (знижений рівень опромінення) замість стандартного рентген апарату. Різноманітність послуг, які надаються в клініці "Санторіні", допоможе вирішити будь-яку проблему з Вашими зубами. Ви зможете пройти діагностичне обстеження ротової порожнини, і Вам складуть план комплексного лікування.

Бажаємо Вам відчувати себе вільними, здоровими та частіше посміхатися!

Стоматологічна клініка - Санторіні

Персонал

Ігор Вікторович
Антіпов

Спеціалізація:

  •  Хірургічна стоматологія
  •  Імплантація
  •  Ортопедична стоматологія
Імплантація зубів, реставрація, протезування зубів, хірургічне лікування, видалення зубів
Антіпов Ігор Вікторович

Павло Вікторович
Опалюк

Спеціалізація:

  •  Терапевтична стоматологія
  •  Хірургічна стоматологія
  •  Ортопедична стоматологія
Пломбування зубів, лікування ясен, відбілювання, реставрація, протезування зубів, видалення зубів
Опалюк Павло Вікторович

Микола Петрович
Дорогокупля

Спеціалізація:

  •  Терапевтична стоматологія
  •  Хірургічна стоматологія
  •  Ортопедична стоматологія
  •  Ортодонтична стоматологія
Пломбування зубів, лікування ясен, відбілювання, реставрація, протезування зубів, видалення зубів, постановка брекетів та ортодонтичних апаратів
Дорогокупля Микола Петрович

Тетяна

Адміністратор

Тетяна - адміністратор

Людмила

Адміністратор

Людмила - адміністратор
Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами