Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Губна помада руйнує зуби

Губна помада руйнує зубиБразильські дослідники, що представляють Університет Сан-Пауло, прийшли до висновку, що такий популярний косметичний аксесуар як губна помада може завдати непоправної шкоди стану зубів.

Помада здатна повністю їх зруйнувати, заявили вчені. Всього за місяць використання губної помади можливо отримати великі проблеми із зубами, констатував провідний автор дослідження доктор Антоніо Хаб'єр. За його словами, головним руйнівником для зубів у складі помади є твердий парафін.

Дослідження показало, що дрібні частинки твердого парафіну прилипають до зубів і залишаються на їх поверхні протягом довгого часу. Патогенні бактерії, що містяться в цих частинках, знищують зубну емаль - на ній виникають невидимі людському оку тріщини, а потім утворюється карієс. «Якщо користуватися губною помадою регулярно, то руйнування зубної емалі не уникнути», - зазначив доктор Хаб'єр. Жінкам, які часто використовують помаду для губ, фахівці порекомендували захищати зубну емаль покриттями. Раніше представники науки висловлювалися про те, що часте застосування губної помади може погано позначитися на здоров'ї серця. Дослідники робили висновок про те, що негативний вплив на м'язи і серцево-судинну систему здатний надавати такий компонент помади, як триклозан.
Бажаємо Вам завжди залишатися здоровими!

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами