Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Відбілюємо зуби вдома

Відбілюємо зуби вдомаЯк багато може сказати про кожного з нас одна скороминуща посмішка! Закохати з першого погляду або відштовхнути назавжди, отримати престижну роботу, красуватися на знімках світської хроніки - все це теж може зробити посмішка. Звичайно, природна білизна не зберігається сама по собі, але тепер вихід є навіть у самих зайнятих кар'єристів, день яких розписаний буквально по хвилинах. Методики домашнього відбілювання зубів з використанням сучасних технологій і матеріалів - ось шлях порятунку власного іміджу! Відбілюючий гель допоможе вирішити цю задачу на дому.

Переваги відбілювання зубів вдома
Засоби для домашнього застосування, здатні надати емалі зубів білизну і здоровий вигляд, давно набули широкого поширення. Замість дорогої і досить шкідливою процедури лазерного відбілювання ви отримуєте щадний вплив на порожнину рота і значну економію коштів.

Засоби для домашнього відбілювання максимально безпечні і при правильному використанні не здатні завдати шкоди здоров'ю зубів, тоді як жорсткі абразивні і хімічні засоби для стоматології можуть надовго виключити для вас можливість повернення до нормального життя за рахунок значного підвищення рівня чутливості зубів.

Тепер вам не потрібно вибирати в своєму розкладі час для відвідування стоматологічного кабінету, щоб відбілити емаль зубів - це можна зробити самостійно в будь-який зручний день і годину, не перериваючи надовго звичних занять. Можна бути впевненим на сто відсотків, що таке відбілювання зубів виявиться нешкідливим, в складі набору є гель, який і відповідає за процес якісного відбілювання.

Відбілюємо зуби вдомаВідбілюючий гель вже включений в комплект разом з дозатором і капою, а після того як тюбик спорожніє, ви зможете придбати наступний, не купуючи знову весь набір цілком. Гель дуже зручно застосовувати.

Крім безсумнівних відбілюючих властивостей гель має яскраво виражені гігієнічні та оздоровчі функції. Насичуючись активним киснем, тканини зуба отримують ще й антибактеріальний захист, що позитивно позначається на загальному стані всієї порожнини рота. Всього за тиждень регулярного використання ви зможете досягти стійкого ефекту оптичної білизни зубів. Відбілюючий гель забезпечує результат на тривалий час.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами