Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Здорові зуби у дитини: що для цього робити?

Здорові зуби у дитини: що для цього робити Початок формування дитячих зубів починається вже на 5-6 тиждень вагітності. Уже в цей період вагітним жінкам рекомендується вживати в їжу більше сиру і молока, так як вони містять багато кальцію. На початковому терміні вагітності можна приймати препарати, що містять кальцій.

Зазвичай, на стан зубів дітей до одного року впливають простудні захворювання. Бажано годувати дитину приблизно до 6 місяців. Грудне вигодовування дозволить швидко розвиватися кістковій тканині та сформує у дитини правильний прикус. Якщо у матері немає грудного молока або з інших причин вона не може годувати дитину грудьми, то необхідно, щоб соска якомога більше нагадувала жіночий сосок і була пружною. В такому випадку годувати дитину потрібно не менше 15 хвилин. Часто зуби малюка з'являються по одному, але можуть і по кілька одразу. Є традиція, згідно з якою після появи першого зуба, дитині дарують срібну ложку. Срібло має властивість знезаражувати воду.

Зуби можна чистити з самого народження. Дуже хорошим засобом для прорізування ясен, буде їх масаж. Після того як у малюка з'явився перший зуб, масаж можна проводити м'якою щіточкою. Використовувати зубну пасту для чищення зубів можна після 2,5 років.

Про правильний прикус свідчать рівні зуби, які щільно прилягають один до одного. Згодом щелепа дитини зростатиме, і проміжок між зубами буде збільшуватися. Зуби не повинні турбувати малюка до 3-х років, а якщо він почав скаржитися на зуби раніше, то потрібно звернутися до лікаря. Намагайтеся лікувати молочні зуби, а не виривати їх, адже від їхнього здоров'я напряму залежатиме здоров'я постійних зубів.

Для профілактики та своєчасного виявлення зубних захворювань необхідно два рази на рік проходити огляд у стоматолога. Досить часто у маленьких дітей з'являється карієс і, як правило, пов'язано це з тим, що дитину дуже рано знайомлять з солодощами. Це потрібно робити після того, як дитині виповниться 3 роки. Дуже хороший ефект для зубів дитини буде досягатися за допомогою твердої їжі (яблука, груша, сухарі і т.д.). До 12-13 років зуби дитини повністю змінюються на постійні.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами