Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Панорамний знімок - особливості та переваги

На сьогоднішній день в стоматологічній практиці панорамний знімок є основним обстеженням порожнини рота, який здійснюється за допомогою рентгена. Подібний знімок роблять для того, щоб дати вичерпну оцінку стану як щелеп і зубів, так і прилеглих структур. Як правило, цю процедуру призначають тим людям, які збираються скористатися послугами протезиста.

Панорамний рентгенівський знімок дає можливість лікарю своєчасно виявити такі можливі зміни як кіста, гранульома або пухлина, які будуть добре помітні на отриманому знімку. Варто відзначити, що класичний рентгенівський знімок, в переважній більшості випадків, не дозволяє отримати точну і детальну інформацію про поточний стан щелеп і ротової порожнини, а це в свою чергу може привести до вельми серйозних наслідків. Перед здійсненням імплантації зубів наявність панорамного знімка обов'язкова, так як на підставі його лікар вимірює відстань безпосередньо до гайморових пазух. Це зробити потрібно для того, щоб установка імплантатів не викликала ускладнень. Особливу увагу слід приділити імплантації зубів в області нижньої щелепи, так як в цьому випадку існує чимала ймовірність зачепити нерв, що може призвести до порушення чутливості щоки, а також частини верхньої губи. Подібні порушення можуть тривати іноді кілька років. Панорамний знімок дає можливість лікарю уникнути цього.

Панорамний знімок - особливості та переваги

Також без подібного знімка не обійтися і при лікуванні пародонтиту. Це захворювання, як відомо, вражає як ясна, так і кістки та за допомогою панорамного знімка лікар може детально обстежити щелепну систему і призначити максимально ефективне лікування. Знімок дає можливість точно визначити місце розташування пародонтальних кишень, а також дізнатися їх глибину. Варто розуміти, що тільки точна і детальна діагностика дає можливість оперативно і правильно надати пацієнтові допомогу. Також панорамний знімок необхідний для виправлення прикусу. За допомогою отриманого зображення лікар має можливість визначити розташування і нахил зубів, а також вивчити внутрішню структуру щелеп на присутність можливих змін.

Без панорамного зображення також не обійтися і в дитячій стоматології, так як з його допомогою лікар зможе комплексно визначити, в якому стані на даний час знаходиться щелепна система і з'ясувати, наскільки правильний прикус у дитини, чи присутній у нього карієс, а також зачатки корінних зубів.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами