Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Як зміцнити кровоточиві ясна

Як зміцнити кровоточиві яснаКровоточивість ясен може свідчити про пародонтоз та про недостатність вітамінів в організмі (авітаміноз). Зміцнити слабкі хворобливі ясна можна, використовуючи цілком доступні і нехитрі народні способи.

По-перше, необхідно включити в свій раціон такі продукти як часник і цибулю. У цих продуктах міститься величезна кількість вітаміну С та інших необхідних для ясен вітамінів і мікроелементів. До речі, свого часу наші прабабусі та прадідусі використовували часник як профілактичний засіб, що запобігає такому захворюванню, як цинга (хвороба ясен і випадіння зубів). Цибуля і часник одночасно виступають і як джерело вітамінів і як антибактеріальний засіб, що вбиває мікроби в ротовій порожнині.

Крім введення в раціон часнику і цибулі, необхідно готувати полоскання для ротової порожнини. В аптеці продаються такі трави як евкаліпт, ромашка, подрібнена кора дуба, шавлія. Будь-яка з цих трав годиться для приготування відвару, який ефективно буде зміцнювати ослаблені кровоточиві ясна. На літр окропу береться, як правило, дві столові ложки шавлії, або будь-якої іншої з вище перерахованих трав. Трава заливається окропом, але не кип'ятиться, а просто настоюється. Потім відвар проціджують і використовують для полоскання рота. Полоскати ротову порожнину лікувальними відварами рекомендується після чистки зубів на ніч. Відвар набирається в рот і просто тримається в роті хвилини дві три, потім випльовується.

Крім регулярного використання полоскань для рота, необхідно втирати сік алое в ясна. Ось як це робиться: листя алое необхідно зірвати (бажано брати самі нижні листочки), колючки обрізаються. Потім кожен листочок необхідно розділити навпіл і м'ясистою (внутрішньою) частиною листка втирати його в ясна. Сік алое не гірчить і не щипає, тому процедура ця досить приємна. Втирати таким чином в ясна сік алоє рекомендується так само на ніч після чищення зубів. Уже через два тижні після таких процедур, ясна, як правило, перестають кровоточити. При хворобливій кровоточивості ясен бажано використовувати зубні пасти на травах, на тюбику пасти повинна бути позначка "для профілактики пародонтозу".

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами