Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Видалення зубного каменя ультразвуком

Видалення зубного каменя ультразвуком Боротися із зубним нальотом можна і в домашніх умовах. Для цих цілей в аптеках продаються спеціальні щітки. Але це дуже тривалий і кропіткий процес. Плюс до всього іноді він накопичується в важкодоступних місцях, наприклад, між зубами, що ускладнює чистку. У цьому випадку просто необхідно звернутися в стоматологічну клініку, де можуть провести чистку ультразвуком. Це дуже дієвий метод, який подарував багатьом пацієнтам білосніжну усмішку. Зіскоблювання нальоту під анестезією не завдає ніякого болю за винятком випадків підвищеної чутливості зубів - тоді доводиться проводити додаткове знеболення.

Професійне усунення зубного каменю - це операція, доступна для всіх. Однак існують певні обмеження. Наприклад, не рекомендується проводити цю процедуру людям з підвищеним вмістом цукру в крові, з епілепсією, астмою, бронхітом, а також різними порушеннями в роботі кровоносної системи. Процедура в середньому триває близько години. Видалення зубного каменя ультразвуком Для цього використовується апарат з ультразвуковим наконечником, який, вібруючи, руйнує закам'янілий наліт, але при цьому не травмує зубну емаль. Коли всі камені зняті, лікар полірує зуби, щоб зробити їх гладкими і запобігти повторному скупчення нальоту. В кінці для зміцнення зубної емалі і зниження її чутливості проводиться процедура фторування, яка додатково закріплює ефект, і зуби ще довгий час залишаються білими.

Для того, щоб досягнутий результат зберігався якомога довше, потрібно ретельніше піклуватися про гігієну порожнини рота. Для цього можна використовувати не тільки звичні для всіх щітку і пасту, а й зубну нитку і спеціальні ополіскувачі. Необхідно кинути палити, переглянути свій раціон, вживати в їжу менше солодощів і, звичайно ж, чистити зуби і полоскати рот після їжі. Видалення зубного каменю ультразвуком - це надійний і безболісний спосіб швидко позбутися нальоту і подарувати собі здорові зуби і сяючу білизною посмішку.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами