Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Імплантати

Імплантати Зубний імплантат – це штучний аналог кореня зуба, виготовлений з титану. Імплантат встановлюється в кісну тканину щелепи, далі за допомогою абатменту (з’єднувального елементу, який використовується для кріплення коронки до імплантату) фіксується коронка. Таким чином отримуємо конструкцію, ідентичну природному зубу.

Імплантати протидіють зменшенню кісної тканини і рецесії ясен, що виникає внаслідок відсутності зубів; виключають необхідність обробки здорових зубів при протезуванні; сприяють повноцінному жуванню їжі; покращують мовлення і підтримують природній контур обличчя; гарантують створення якісного та зручного індивідуального протезу.

Фірми, які виробляють імплантати за зразком південнокорейської фірми OSStem (Dentium, Dio, Inno, MegaGen, Neobiotech), використовують високоякісний титан, конусне з’єднання імплантату та абатменту, дворівневу обробку поверхні імплантату, що забезпечує високий процент приживлення імплантатів. Виробниками реалізовано різноманіття форм імплантатів, яке дозволяє вирішити переважну більшість клінічних випадків, що зустрічаються на практиці імплантолога.

На відміну від багатьох інших сучасних виробників імплантологічних систем, фірми зразка OSStem не економлять на хірургічних наборах, що створює найбільш ефективні умови для встановлення імплантату. Також ці системи дозволяють використовувати індивідуальні цирконієві абатменти, що дає можливість максимально індивідуалізувати протезування.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами