Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Причини виникнення неприємного запаху з рота

Причини виникнення неприємного запаху з ротаСтрес
Як не дивно, але сильні переживання також здатні викликати цей неприємний симптом, який в медичних колах прийнято називати галітозом. Під впливом гормонів стресу в організмі активізуються патогенні бактерії, які відповідальні за запах з рота.

Гастрит
У разі, коли неприємний запах з рота супроводжується відрижкою, болями в животі і нудотою, ми маємо справу із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, зокрема з гастритом або виразкою. Не забудьте запланувати візит до лікаря найближчим часом.

Язик
Однією з найбільш частих причин поганого запаху з ротової порожнини є ігнорування правил гігієни язика. Але ж цей орган також потребує догляду. Щоб очистити язик від бактерій, можна використовувати як звичайну зубну щітку, так і спеціальний скребок.

Проблеми з носоглоткою
Викликати галітоз можуть захворювання слизової носоглотки. При цьому може утворитися гній, який видає неприємний запах. В даному випадку не варто зволікати з походом до отоларинголога.

Пірсинг
Мрієте зробити пірсинг? Радимо гарненько подумати, перш ніж зважитися на таку авантюру. Адже пірсинг часто призводить до зростання грибкових інфекцій, які проявляються у вигляді нальоту на язику, печіння в роті і неприємного запаху.

Зневоднення
Якщо ви п'єте занадто мало води, будьте готові до того, що під час розмови або вранці вас буде супроводжувати неприємний запах з рота. Виною всьому недостатня кількість слини, через що ротова порожнина стає сприятливим середовищем для розмноження бактерій.

Діабет
Це захворювання характеризується запахом ацетону з рота. При такому діагнозі даний симптом може хвилювати вас найменше, але краще перестрахуватися і вчасно звернутися до ендокринолога.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами