Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Дитяча стоматологiя

Дитяча стоматологiяУ чому принципова відмінність дитячої стоматології від дорослої? Мабуть, найголовніше - в принципово іншому підході з психологічної точки зору. Доросла людина йде до стоматолога свідомо, його не треба вмовляти відкрити рот, він не розплачеться від страху (хоча іноді і так буває). З дітьми складніше. Вони маленькі, їм страшно, боляче, вони знаходяться в незнайомій лякаючій обстановці, часто навіть без батьків. Тут лікарю потрібно не просто вилікувати, а знайти підхід до дитини. Дитячий стоматолог тільки тоді має право називатися хорошим лікарем, якщо він любить дітей і вміє з ними спілкуватися. Якщо стоматолог зміг подружитися з вашою дитиною, то, вважайте, проблема з лікуванням зубів вирішена.

Маленькі пацієнти з радістю розмовляють з лікарем, розповідають про свої справи, бажання, переваги. У кабінеті дитячого стоматолога дитина може малювати, дивитися мультики, грати.

Дуже важливо не налякати дитину. Ніхто не народжується з острахом перед лікуванням зубів. І якщо цей страх не був сформований необережними висловлюваннями батьків або непрофесійними діями стоматолога, то ваша дитина буде жити і не знати, що лікувати зуби - це жах-жах. І тільки від вас залежить, чи зможете ви зробити такий царський подарунок вашій дитині - життя без фобії перед зубним лікарем.

У самому лікуванні дитячих зубчиків теж є ряд особливостей. По-перше, тут дуже важливий вік дитини - якщо йому не виповнилося ще трьох років, то він ще чисто фізично не може спокійно сидіти на місці навіть протягом 15 хвилин, йому важко довго тримати рот відкритим. З дітьми старшого віку це простіше. По-друге, молочні зуби відрізняються від корінних. Їх корінь нестабільний - не вийде, як у дорослих, раз і назавжди поставити пломбу або запломбувати канали.Дитяча стоматологiя

Технології в дитячій стоматології використовуються різні. Для профілактики і лікування карієсу застосовуються сріблення, герметизація фісур, обробка зубів препаратами, що містять фтор, класичне пломбування. Сріблення - це покриття зубів розчином, що містить нітрат срібла, який має виражену антибактеріальну дію і призупиняє розвиток карієсу. Сама процедура абсолютно безболісна і займає всього кілька хвилин.

Сріблення ефективно працює тільки при появі перших шорсткостей на зубах, але не допоможе при запущеному карієсі. Фісури - це канавки на жувальній поверхні зубів. Бактерії, взаємодіючи з цукром, виділяють шкідливі кислоти, які погано вимиваються з канавок, що провокує розвиток карієсу. При герметизації, т. є. запечатуванні, фісур на зуби наноситься тонка плівка, яка надійно захищає їх від карієсу.

При фторуванні на зуб наносяться препарати, які містять фтор, вони проникають всередину зуба і сприяють його зміцненню. Цю процедуру рекомендується проводити щорічно. Пломби ставлять вже дорослим дітям. Лікування проводиться зі знеболенням, так що ваша дитина не відчує ніяких неприємних відчуттів.

Сучасна стоматологія дозволяє лікувати зуби ефективно, безболісно, з максимальним комфортом. Якщо ви вчасно приведете вашу дитину до дитячого стоматолога, то вона уникне серйозних проблем із зубами в майбутньому. Починаючи з 2-3 років, варто регулярно приводити дитину на профілактичні огляди до стоматолога. Це дозволить зловити карієс в зародку і зберегти здорові зубки вашого малюка.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами