Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 21:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Про нас

Вас вітає стоматологічна клініка «Санторіні»! Ми прикладаємо усі наші зусилля для того, щоб зробити Ваше лікування схожим на відпочинок.

Стоматологічна клініка «Санторіні» пропонує комплексний підхід до лікування, що включає в себе профілактичну, терапевтичну, ортопедичну та хірургічну стоматологію і широкий спектр діагностичних можливостей. В лікуванні використовуються тільки якісні сертифіковані матеріали та сучасне обладнання. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний підхід лікування у зручний час та гарантійне обслуговування. Усі лікарі та асистенти нашої клініки вмотивовані, професійні й освічені, вони вирішують складні клінічні завдання успішно та із задоволенням. Наші стоматологи, що відновлюють жувальну функцію пацієнта і дарують йому можливість знову гарно виглядати та щасливо посміхатися, самі відчувають радість та задоволення від проведеної роботи. Технічний прогрес дозволяє нашим талановитим лікарям сповна реалізувати свій потенціал як лікаря так і художника, виконуючи роботу будь-якої складності.

Наша молода команда відвідує багато семінарів, конференцій та галузевих виставок, де знаходиться у контакті з професіоналами різних стоматологічних профілів.

Для вирішення проблем зі здоров`ям ротової порожнини використовуються новітні технології, в тому числі встановлення імплантатів, протезування складними конструкціями, безметалевими коронками, CAD- CAM система.

В клініці використовується нове обладнання, в тому числі радіовізиограф (знижений рівень опромінення) замість стандартного рентген апарату. Різноманітність послуг, які надаються в клініці "Санторіні", допоможе вирішити будь-яку проблему з Вашими зубами. Ви зможете пройти діагностичне обстеження ротової порожнини, і Вам складуть план комплексного лікування.

Бажаємо Вам відчувати себе вільними, здоровими та частіше посміхатися!


Персонал

Сайту можна допомогти декількома способами