Графік роботи
Пн-Сб: 09:00 - 19:00
+380# (95) 000-24-23
м. Київ, вул. О. Довженка, 14/1

Моб.: +380# (95) 000-24-23
Тел.: +380# (44) 277-18-77
E-mail: sk.santorini@gmail.com

Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні Стоматологічна клініка - Санторіні

Зуби після брекетів: що стає із зубною емаллю

Зуби після брекетів: що стає із зубною емаллю Брекети в наш час неймовірно популярні ортодонтичні пристрої, переваги і недоліки яких активно обговорюються на різних форумах. Їм навіть присвячуються цілі веб-сайти. Інноваційні та красиві брекети з сапфірів, кераміки, сучасного пластика та інших цікавих матеріалів в деякому роді грають роль модних зубних аксесуарів. Але ці аксесуари мають не тільки переваги у вигляді здатності виправляти дефектний прикус, вирівнювати зубні ряди і прикрашати посмішку. Є у них і свої недоліки.

Всі пацієнти знають, що процедура лікування брекет-системами займає значний часовий проміжок, починаючи від семи місяців і закінчуючи трьома роками. Особливо складно в психологічному плані доводиться людині на фінішних етапах лікувального процесу. Зазвичай пацієнт до цього часу сильно втомлюється від брекетів і мріє скоріше зняти їх. Прибираються брекет-пристрої за допомогою особливих щипців. З їх допомогою лікар-ортодонт здавлює системи, а потім якомога акуратніше зриває. Відчуття при цій процедурі складно назвати приємними, але і болючими вони точно не є. Після ліквідації брекет-систем на зубних поверхнях, як правило, залишається лише адгезивний матеріал, за допомогою якого брекети фіксувалися до зубних тканин. Щоб його не було помітно, лікарю доводиться полірувати і шліфувати зуб. В результаті зубні поверхні набувають свій колишній естетично привабливий зовнішній вигляд.

Проблеми з видаленням найчастіше є у носіїв керамічних і сапфірових пристроїв. Справа в тому, що кераміка і сапфір відносяться до розряду досить міцних матеріалів. При цьому вони мають ще й неймовірну крихкість. Тому замочок з кераміки або сапфіру може просто розкришитися через тиск на них щипцями. При цьому частинки даних матеріалів часто залишаються на зубних поверхнях. Видалити їх і не пошкодити зубну емаль лікарю-ортодонту не завжди вдається. Але компанії-виробники знайомі з такою проблемою і постійно вдосконалюють і модернізують свої вироби, щоб звести пошкодження емалевої зубної поверхні до нульової позначки.

Назад
Додати коментар

Додавання коментаря

Допомога сайту

Сайту можна допомогти декількома способами